Er du bilmekaniker?

Er du bilmekaniker?

 Da ettermarkedet vårt er i stadig vekst, trenger vi flere med på laget.

 Da ettermarkedet vårt er i stadig vekst, trenger vi flere med på laget.

Om stillingen

Som mekaniker for servicemarkedet vil du være svært sentral for vår videre utvikling av ettermarkedet. Du vil bli en del av vårt mekanikerteam, og mulighet for personlig utvikling gjennom vårt regionale utviklingsteam for de forskjellige bilmerker vi server.
Kvalifikasjoner og personlige egenskaper:

  • Fagutdannet mekaniker eller relevant praksis
  • PKK godkjenning er en fordel
  • Førerkort klasse B
  • Relevant praksis
  • Du er positiv, pliktoppfyllende og ansvarsbevisst
  • Du jobber godt selvstendig, men også har evnen til å samarbeide med kolleger
  • Du er kundeorientert og vet hvordan man skal skape positiv kundeopplevelser ved å levere kvalitet og være i stand til å være kreativ og fleksibel
  • Du forstår våre mål og bidrar til å oppnå disse

Bilfokus AS tilbyr deg

  • En unik mulighet til å ta del i utviklingen av en spennende bedrift i vekst
  • Et godt oppfølgings- og støtteapparat for personlig og organisatorisk utvikling
  • Ta del i i fagmiljøet til en bilforhandler med lokalt eierskap
  • Konkurransedyktige lønn og arbeidsbetingelser

Kan dette være noe for deg?

For eventluelle spørsmål, kontakt daglig leder Sverre Storvik på mob 47712554, eller på mail: sverre@bilfokus.no  

Om Bilfokus AS

Bilfokus AS er en sunn lokal bilforhandler som holder til i Brugata 16 på Øya i Mosjøen. Her har vi et komplett bilanlegg med verksted for service og vedlikehold, samt bilsalg med nye og brukte biler. Vi er merkeforhandler for Suzuki, BYD og Ford.

Helt siden vi startet for 15 års siden har vi hatt fokus på vår kjernevirksomhet, og hatt fokus på å ivareta våre kunder på en best mulig måte. Vi jobber hver dag for å skape gode kundeopplevelser.